UVY2C220MPD1TD RadialCan Entegre Devre Amplifikatörü Çoğullama Çözücüler
Ürün Detayları
Sertifika: ROHS
Model numarası: UVY2C220MPD1TD
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: anlaşmalı
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: Tepsi/MAKARA
Teslim süresi: 3-15 gün
Stoklamak: 8000
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Yetenek temini: 1000 adet
En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:
Çoğullama Çözücüler Entegre Devre Amplifikatörü
RadialCan Entegre Devre Amplifikatörü
UVY2C220MPD1TD
Dijital Anahtar Parça Numarası:
493-12964-1-ND
Üretici firma:
Nichicon
Üretici Ürün Numarası:
UVY2C220MPD1TD
Tanım:
KAPAK ALUM 22UF %20 160V RADYAL
Detaylı Açıklama:
22 µF 160 V Alüminyum Elektrolitik Kondansatörler Radyal, Can 2000 Saat @ 105°C
Ürün durumu:
Yeni Tasarımlar İçin Değil
493-12964-1-ND
Üretici firma:
Nichicon
Üretici Ürün Numarası:
UVY2C220MPD1TD
Tanım:
Detaylı Açıklama:
Ürün durumu:
Yeni Tasarımlar İçin Değil
UVY2C220MPD1TD RadialCan Entegre Devreler Yükselteçler Çoğullama Çözücüler
Ürün özellikleri
TİP TANIM
Kategori kapasitörler
Alüminyum Elektrolitik Kapasitörler
Mfr Nichicon
Seri UVY
paket Kesik Bant (CT)
Bant ve Kutu (TB)
ürün durumu Yeni Tasarımlar İçin Değil
kapasitans 22 uF
Hata payı ±20%
Voltaj - Nominal 160V
ESR (Eşdeğer Seri Direnç) -
Ömür boyu @ Sıcaklık 2000 Saat @ 105°C
Çalışma sıcaklığı -40°C ~ 105°C
polarizasyon kutup
Derecelendirmeler -
Uygulamalar Genel Amaçlı
Dalgalanma Akımı @ Düşük Frekans 92 mA @ 120 Hz
Dalgalanma Akımı @ Yüksek Frekans 10 kHz'de 105,8 mA
Kurşun Aralığı 0,197" (5,00 mm)
Boyut / Boyut 0,394" Çap (10,00 mm)
Yükseklik - Oturmuş (Maks.) 0,551" (14,00 mm)